1989’da Mimar Muhlis Polatoğlu tarafından şahıs firması statüsünde kurulan firmamız,2004 yılına kadar Türkiye genelinde yüzlerce proje ve çok sayıda konut inşaatına imza atmıştır. 2004 yılın’dan itibaren değişen dünya dengeleri ve yeni rekabet ortamına ayak uydurabilmek amacıyla şirket statüsüne geçerek, inşaat sektöründe daha aktif ve rekabetçi bir misyon üstlenip, nitelikli yapılar üretmeye devam etmiştir. Halen gerek yurt içi ve gerek yurt dışında devam eden projelerimizle yaşanılabilir mekanlar ve fayda üreten tesisler inşa etmeye devam ediyoruz.

Misyonumuz

  • Evrensel ahlaki değerlere bağlılık
  • İnsana ve doğaya saygı
  • Müşteri memnuniyeti
  • Kalite
  • Verimlilik

Vizyonumuz

Gelecek nesillere arşiv olabilecek, Mimarlık ve Mühendislik nosyonuna uygun, doğayla uyumlu, yaşanılabilir ve fayda üreten yapılar inşaa etmek.

Genel olarak giydirme cephe sistemleri üzerine çözüm üreten, detaylandıran, imalat ve montajını uygulayan Montal Yapı , 1997 yılından itibaren bu sektörde siz değerli müşterilerimize hizmet vermekte olup ;kuruluşundan bu güne kapsamlı projelere imza atmıştır. Yurt içi ve yurt dışında yüzlerce proje; tecrübeli teknik ve uygulayıcı personellerimiz sayesinde tamamlanmış olup müşterilerimizin takdiri alınmıştır. Bugünde aynı çizgisinden taviz vermeden uygulamalarına devam etmekte olan Montal Yapı; estetik, teknik ve memnuniyetin bir arada olacak şekilde giydirme cephe sektörün de siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam edecektir.

Misyonumuz

Yapı sektörünün talepleri doğrultusunda estetik ve çevre bilincine dayalı kaliteli, özgün çözüm ekonomik üretim ve hızlı teslim politikası ile müşteri memnuniyetini temel ilke olarak benimsemekteyiz. Takım ruhu ve ekip birlikteliği prensibi ile hareket eden tüm teknik teknolojik donanımları kullanmayı hedefleyen ve insana değer veren , kalite odaklı yönetim anlayışı ile geleceği planlayan bir firma olma ufkunda yürütmekten mutluluk ve gurur duyarız.

Vizyonumuz

Sürekli gelişme prensibi doğrultusunda kısa vadede , uluslar arası ve yurtiçi faaliyetlerinde aktifliğini arttırmış orta vadede güçlü, uzun vadede öncü bir firma olma vizyonuna sahip aşağıdaki temel prensiplerle hareket eden bir kuruluş olma yolunda ilerlemektik.

  • Müşteri talebi doğrultusunda özgün çözüm / ekonomik üretim / yüksek kaliteli imalat, hizmet ve işçiliklerle artan memnuniyeti sağlamak,
  • Süreç imalat ve hizmetlerimizin kalitesini sürekli olarak iyileştirmek,
  • Firmamızın yapı taşı olan çalışanlarımızın arasında takım ruhu ve ekip birlikteliğinin güçlendirmek temel amaçlı , motivasyonu yüksek ,katılımcı paylaşımcı ve kendini sürekli yenileyen ekip üyeleri olmalarını sağlayacak ortamları sağlamak,
  • Firmamızın sektöründeki “Piyasa / Marka Değerini” sürekli yükseltmek amaçlı olarak faaliyetlerimize devam etmek.